چرا نمی توانم نظر مردان را به خود جلب کنم؟

می توانید حدس بزنید چرا مردان نمی خواهند با شما قرار ملاقاتی داشته باشند؟ چرا به نظر می رسد مردان شما را دوست ندارند؟ می توانید تمامی تقصیرها را گردن ان ها انداخته و سرزنششان کنید و یا اینکه نگاهی دقیق تر به خودتان بیندازید و شرایط را کمی بهتر کرده و تغییر دهید. چرا نمی توانم نظر مردان را به خود جلب کنم؟

زیاد غر می زنید.

چرا نمی توانم نظر مردان را به خود جلب کنم | مرکز مشاوره همکده

” اوه من این نوشیدنی را دوست ندارم، من نوشیدنی دیگری را می خواستم؟ چرا همیشه این اتفاق برای من می افتد؟ چرا هیچکس چیزی که می خواهم را درست برای من سرو نمی کند؟ ” و حرف هایتان همینطور ادامه دارند.شما در مورد یک نوشیدنی برای زمانی طولانی غر می زنید، چیزی که شاید فرد دیگری زیاد به آن اهمیت ندهد.

شما برای چه چیزهای دیگری شکایت می کنید؟ این رفتار آزاردهنده و بد است. اگر خودتان حس کردید زیاد شکایت می کنید و یا چندین بار افراد مختلف به شما گفته اند که زیاد غرغر می کند حالا وقت ان است تا روی این رفتار خود مروری داشته باشید.

همیشه همه چیز برای ما درست پیش نمی رود. هیچ انسانی عالی نیست. بهترین افرادبا بروز تغییرات ان ها را می پذیرند و می دانند باید خود را با آن ها وفق دهند زیرا به هر حال وجود دارند. اگر از اینکه هیچ مردی جذب شما نمی شود تعجب می کنید باید بدانید غر زدن یک مشکل بزرگ خواهد بود. برخی کتاب های کمکی را در این زمینه خوانده و می توانید تغییری بزرگ در زندگی خود ایجاد کنید.

چرا نمی توانم نظر مردان را به خود جلب کنم؟ – مرتبا از خودتان حرف می زنید.

فرض کنید جایی رفته و با فرد جدیدی برخورد دارید. ان فرد شروع به صحبت در مورد خودش می کند. شما دوست دارید باهم صحبت کنید اما متوجه می شوید تنها چیزی که او در موردش حرف می زند این است که کیست و چه کاری انجام داده است. در این شرایط مسلما شما می خواهید از او فاصله گرفته و سراغ فعالیت دیگری بروید تا از این فرد دور بمانید.

دوست دارید در مورد چه چیزی حرف بزنید؟ اصلا زیاد در مورد خودتان نگویید زیرا این رول بعد از سه دقیقه ی اول کسل کننده شده و دیگر برای هیچ کسی جذاب نخواهد بود.

انسان ها دوست دارند مشغول صحبت کردن با یکدیگر شوند. شما باید از فرد دیگر نیز سوالاتی پرسیده و نشان دهید که می خواهید او را بهتر بشناسید. اگر تنها این مکالمه را در مورد کاری که می کنید و شخصیتی که دارید ادامه می دهید بهتر است مقابل یک اینه صحبت کنید زیرا هیچکس نمی خواهد این حرف های شما را بشنود.

بهداشت

شاید این مورد زیاد مودبانه نباشد اما باید مطرح شود. بسیاری از افراد تنها به خطر بهداشت ضعیفی که دارند از ملاقات با افراد دیگر محروم می شوند. به بیان دیگر اگر دندان هایتان زرد هستند، دهانتان بوی بدی می دهد ، ناخن هایتان شکسته و زیرشان کثیف است، یا موهای صورتتان بلند بوده و شکل زشتی دارد باید بدانید مردان جذب شما نخواهند شد.

خوشبختانه این یکی از ساده ترین چیزهایی است که می توانید تغییر دهید. روزی دو یا سه بار دندان های خود را مسوک بزنید. می توانید از خمیردندان های نعنایی استفاده کنید تا بوی بد دهانتان رفع شود. ( و می توانید پیش دندان پزشک بروید تا متوجه شوید آیا پوسیدگی دندان باعث بوی بد دهان شما شده است) ناخن هایتان را گرفته و تمیز کنید. خوشبوکننده ای پیدا کنید که متناسب با شیمی بدن شما باشد.

لازم نیست برای حل تمامی مشکلات بهداشت خود از خارج از خانه کمک بگیرید، البته اگر مشکلات دندان دارید این کار حتما به شما پیشنهاد می شود. ارزشش را دارد که استرسی را تحمل کرده و چند ساعت منتظر بمانید تا دندان هایتان درست شوند و خواهید دید تفاوت بزرگی در زندگی اجتماعی شما ایجاد می شود.

چرا نمی توانم نظر مردان را به خود جلب کنم؟ – شیک به نظر نمی رسید.

چرا نمی توانم نظر مردان را به خود جلب کنم | مرکز مشاوره همکده

نگاهی دقیق در آینه به خودتان بیندازید و ببینید چطور لباس می پوشید. ارایش و موهایتان را چک کنید. چطور به نظر می رسید؟ آیا خنده دارید، شیک هستید یا اصلا خوب دیده نمی شوید؟

شیک نبودن یک نقطه ی منفی برای مردان است. ظاهر شما به آن ها می گوید زیاد برای خودتان احترام قائل نیستید. مردانی که جذب زنانی با ظاهر نامرتب و بد می شوند اغلب به دنبال یک رابطه ی جدی نیستند و یا از آن دسته افرادی نیستند که بخواهید با ان ها وارد یک رابطه ی طولانی شوید.

قبل از بیرون رفتن خودتان را نگاه کنید. نمی گوییم بیرون رفته و یک دست لباس نو برای خودتان بخرید. تنها می توانید چند تغییر در وسایلتان ایجاد کنید. برای مثال زیورآلات زیادی به خودتان آویزان نکیند. اگر لباستان رنگ تندی دارد آرایش ملایمی انجام دهید. به این مثال فکر کنید: یک نفر می تواند پیراهن مشکی بلندی را پوشیده و باعث شود خیلی شیک به نظر برسد در حالی که زن دیگری همان لباس را پوشیده ولی باعث می شود مثل یک لباس کهنه دیده شود. همه ی این ها به جواهرات و سایر وسایلی که استفاده می کنید و نوع آرایش و طرز ایستادن شما در لباس بستگی دارند.

چرا نمی توانم نظر مردان را به خود جلب کنم | مرکز مشاوره همکده

از همه چیز ایراد می گیرید.

وقتی با دوستتان بیرون می روید دنبال چیزی هستید که در مورد آن حرف بزنید؟ وقت زن دیگری را می بینید به لباس پوشیدن او می خندید؟ آیا شما دختر ایرادگیر و خودبینی هستید؟

بودن در کنار کسانی که مدام از دیگران ایراد می گیرند اصلا جذاب نیست و اغلب افراد از این شخصیت ها دوری می کنند. شاید آن ها پیش خودشان حس کنند از نظر دیگران شوخ طبع و بامزه و یا حتی بالاتر هستند اما در حقیقت تنها یک انسان احمق و نادان به نظر می رسند.

تنها یک راه حل برای این مشکل وجود دارد و ان کنار گذاشتن کارتان است. اگر از همه چیز و همه کس ایراد می گیرید این کارتان را ترک کنید. از قدیم گفته اند اگر چیز خوبی برای گفتن ندارید بهتر است اصلا هیچ چیز نگویید.

قبل از حرف زدن خوب فکر کنید. آیا دوست دارید فرد دیگری همین ها را در مورد شما بگوید؟ ساید نه، پس چرا خودتان آن ها را به فرد دیگری یا در مورد او می گویید؟ یاد بگیرید از دیگران تعریف کنید و شاید ببینید مردها به سمت شما می ایند.

چرا نمی توانم نظر مردان را به خود جلب کنم؟ – هنوز در مورد شریک قبلی خود حرف می زنید.

تنها در یک پارک نشسته اید و ناگهان پسر خوشرویی نزد شما آمده و کنارتان می نشیند. هردو باهم شروع به حرف زدن کرده و متوجه می شوید تمام مدت در حال حرف زدن در مورد قبل و شریک عاطفی قبلی خود بوده اید. شاید این پسر زمانی که صحبت می کنید ساکت باشد اما وقتی که بخواهید نفسی تازه کنید او فورا بهانه ای آورده و از انجا خواهد رفت. شما بازهم مجبورید تنها بنشینید و در نهایت تصمیم می گیرید از انجا بروید. شاید فکر کنید این پسر زیاد برایتان خوب نبوده است اما شاید حقیقت این باشد که صحبت کردن مداوم شما در مورد شریک قبلی تان به نوعی او را ترسانده است.

شریک قبلی شما حالا نیست و در دنیای امروزی اغلب افراد جوان نسبت به کسانی که در مورد شریک قبلی خود هنوز حرف می زنند مشکوک اند. آن ها حس می کنند این فرد برای یک رابطه ی جدید اماده نیست و بودن با او تنها باعث به هم ریختن آرامششان خواهد شد.

زیاد ساکتید و حرفی نمی زنید.

چرا نمی توانم نظر مردان را به خود جلب کنم | مرکز مشاوره همکده

شما به یک دورهمی بزرگ با دوستان دعوت شده اید. در انجا پسرهای جدیدی نیز خواهند بود و امید دارید بتوانید با فرد جدیدی آشنا شوید. وقتی به مهمانی می رسید با یک گروه از دوستان نشسته، نوشیدنی خورده و به صحبت های دیگران گوش می دهید. در حقیقت بیشتر وقت را در حال گوش دادن بوده و در اخر شب متوجه می شوید هیچ حرفی مگر برای درخواست یک نوشیدنی نزده اید. شما هیچ تلاشی برای آشنایی با پسرهای جدید نکرده اید و در واقع اصلا زیاد دیده نشدید.

شاید جایی که مجبور نباشید با افراد دیگر روبه رو شده، صحبت کرده و ارتباطی داشته باشید احساس امنیت کنید. البته باید بدانید در این شرایط از نظر هیچکدام از این پسرها جذاب نخواهید بود. در حقیقت آن ها فکر می کنند شما دوست ندارید با کسی وارد رابطه شوید.

دفعه ی بعدی که بیرون می روید سعی کنید با افراد دیگر حرف بزنید. ارتباط چشمی برقرار کرده و شاد باشید.

چرا نمی توانم نظر مردان را به خود جلب کنم؟ -به دنبال دلیلی برای عصبانی شدن هستید.

چرا نمی توانم نظر مردان را به خود جلب کنم | مرکز مشاوره همکده

آیا همیشه با اخمی روی صورتتان می نشینید؟ آیا همیشه انتظار دارید ناامید شده و یا منتظزید کسی شما را عصبانی کند؟ به نظر می رسد تحمل کمی دارید. بگذارید این را از شما بپرسم: دوست دارید با کسی در رابطه باشید که همیشه عصبانی است؟ مسلما نه، درست است؟

اگر شما یکی از زنانی هستید که همیشه به دنبال بحث و دعواست حالا وقت ان رسیده تا گامی به عقب برداشته و از هر رابطه ای دور بمانید. به جای ان روی کارکردن روی خودتان تمرکز کنید. نه تنها داشتن این همه عصبانیت و استرس برای سلامت شما مضر است بلکه مردان را نیز از شما دور خواهد کرد.

به دنبال درمان رفته و بگذارید مغزتان به آرامش برسد و شادتر شوید. این کار شدنی است و راه های متعددی هستند که می توانند به شما کمک کنند خود را در وضعیت روحی بهتری قرار دهید. پس از اینکه برای مدتی روی خودتان کار کردید اماده اید بیرون رفته و وارد یک رابطه شوید.

زیاد بلند حرف می زنید.

در جای عمومی همه کار شما باید آرام باشد. افراد دیگر اطرافتان هستند و حرف می زنند، می خندند و به دنبال زمانی برای کسب آرامش می باشند. ناگهان زنی شروع به نمایش کرده و در بین جمع دوستانش شروع به قدم زدن می کند. او به ان ها لبخند می زند، دهانش را باز می کند و ناگهان می بینید همه ساکت شده اند. شما حتی شاید از بیرون صدای او را بشنوید، حتی از ان سمت خیابان. او فردی شلوغ و بی پروا است ( این زن با خودش فکر می کند روح این مهمانی است ) و همه از بودنش احساس ناراحتی می کنند.

در هیچ مهمانی یا جمع اجتماعی نباید صدای بلند باشید. این یک دور کننده ی طبیعی برای مردان است. شما با اعتماد به نفس زیاد و اجتماعی دیده نمی شوید بلکه بی ادب و ترسناک به نظر می رسید. افراد دیگر از مسیر شما کنار می روند اما نه به این دلیل که شما فردی خاص هستید بلکه چون نمی خواهند ارتباطی با شما داشته باشند. اگر می خواهید مردی را جذب خود کنید باید تن صدای خود را کم کرده و ارام صحبت کنید.

چرا نمی توانم نظر مردان را به خود جلب کنم؟ – عادات بد

اگر از اینکه چرا مردان جذب شما نمی شوند تعجب می کنید عادات بد خود را مروری نمایید. ایا بعد از خوردن غذا اروغ می زنید؟ آیا زیاد پشت سر دیگران حرف می زنید؟ آیا تف می کنید، ناخن هایتان را می جوید یا  دندان هایتان را روی هم می سابید؟ شاید این هاست که به افراد دیگر سیگنال بدی نسبت به شما می رساند.

منابع
thetalko.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا