وفادار بودن به شریک زندگی خود یعنی چه؟

همه ما عاشق می شویم. افرادی در جامعه وجود دارند و شاید هم شما آن ها را دیده باشید که فریاد عاشقی را سر می دهند و به گونه ای خود را مجنون می داندد. متاسفانه امروز از کلمه عشق و فرآیند عاشق شدن به درستی یاد نمی شود برای همین هم هست که بسیاری انسان ها از مسئله عشق و عاقشی فرار می کنند. مهم ترین اصل در زمینه روابط عاشقانه وفادار بودن است. موضوعی  که امروز می خواهیم درباره آن صحبت کنیم وفادار بودن به شریک زندگی است. برای برطرف کردن مشکلات عاطفی و مشکلات موجود در رابطه ازدواج خود می توانید به مرکز مشاوره هممده مراجعه نمایید. مرکز مشاوره همکده اولین و بزرگ ترین مرکز مشاوره در ایران می باشد. این مرکز ارائه دهنده خدمات حضوری و مشاوره تلفنی روان شناسی می باشد.

وفادار بودن به شریک زندگی خود یعنی چه؟

اگر به تازگی با کسی آشنا شده اید، فهمیدن وفاداری در یک رابطه دشوار است. ما می دانیم که قطعاً بودن با شخصی خارج از رابطه شما وفادار نبودن است. درباره خیانت با معاشقه چه فکری می کنید؟ در مورد داشتن بهترین دوست از جنس مخالف چطور؟ پاسخ به این سوال آسان نیست. در این جا، ما مدت ها است که در مورد روابط تحقیق کرده ایم و درباره آن ها صحبت کرده ایم و در این مدت متوجه شده ایم که تعریف اصلی وفادار بودن به معنای واقعی چیست. بنابراین در این مقاله، ما قصد داریم در مورد وفاداری صحبت کنیم. اگر این رفتارها را در پیش بگیرید، می توانید وفادار بودن به روابط خود را تضمین کنید.

شما همه برنامه های دوستیابی آنلاین را حذف کرده اید

اگر عشق را آنلاین پیدا کردید، برای شما خوب است. اکنون، لحظه ای وقت بگذارید و تلفن ها، رایانه و رایانه لوحی خود، را از شر سایت های دوست یابی خلاص کنید. دیگر نیازی به آن ها ندارید. اگر در رابطه خود جدی هستید، احساس نمی کنید که به یک نسخه پشتیبان یا “فقط درصورت عدم موفقیت در برنامه کارها” نیاز داشته باشید چرا که شما به عشق خود رسیده اید. اگر این حساب ها را فعال نگه دارید، نسبت به شریک زندگی خود ناعادلانه رفتار کرده اید. باید انتظار داشته باشید که آن ها حساب های خود را روی شما  حذف کنند.

شما معاشقه را کنار گذاشته اید

مطمئناً، معاشقه سرگرم کننده و نسبتاً بی ضرر است. تا زمانی که به سمت خطا نباشد این کار ایرادی ندارد. این یک مشکل معمول در دنیای حاضر و حتی آنلاین است، به ویژه در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی که نظرات به اشتراک گذاشته می شود و به صورت عمومی ارسال می شود. مردم می توانند به راحتی آسیب ببینند. بهتر است از اظهارنظرهایی که می توانند به عنوان معاشقه تلقی شوند خودداری کنید، خصوصاً اگر در رابطه با شریک زندگی خود هستید و می خواهید رابطه شما خوب باشد. معاشقه با دیگران نشانه تقلب یا حداقل توانایی داشتن خیانت و تقلب است.

وفادار بودن به شریک زندگی – شما چیزی را پنهان نمی کنید

هنگامی که در یک رابطه هستید، مهم است که یک خط ارتباطی باز داشته باشید. وقتی شروع به مخفی کردن چیزها از شریک زندگی خود می کنید، حتی اگر این کار را انجام دهید زیرا فکر می کنید اطلاعات به آن ها آسیب می رساند، به رابطه خود وفادار نیستید. اگر برای ناهار با یک عاشق سابق ملاقات کردید، این را از شریک زندگی فعلی خود پنهان نکنید. این فقط برای خودتان و شریک زندگی تان  درد ایجاد می کند. همچنین، برای ناهار با معشوق سابق خود ملاقات نکنید. گذشته را در گذشته رها کنید.

شما قلب خود را به شخص دیگری نمی دهید

مردم مدتهاست که فکر می کنند خیانت را به عنوان یک بازی جنسی انجام دهند، اما این رفتار خیلی بیشتر از این چیز ها است. اگر یک شریک احساس خیانت کند، ایمان از بین می رود. اعتماد به شخصی که به اعتماد به نفس شما خیانت کرده است دشوارتر خواهد بود ، حتی اگر رابطه جنسی در آن نباشد. بهترین راه برای جلوگیری از صدمه زدن به شخص دیگر و رابطه شما این است که به فعالیت هایی که فکر می کنید باید از شریک زندگی خود پنهان کنید، نپردازید.

اگر متن یا تصویری را پنهان می کنید، در وهله اول احتمالاً نباید این کارها را انجام دهید. اگر احساس می کنید می توانید به شریک زندگی خود صدمه بزنید، این کار را نکنید. اگر نگران “گرفتار شدن” هستید، حتی اگر در رختخواب کسی نباشد، این کار را نکنید. وفادار بودن به شریک زندگی خود به معنای این است که قلب خود را به شخص دیگری ندهید، و اجازه ندهید شخص دیگری قطعه ای از قلب شما را داشته باشد. این فقط خوابیدن با شخص دیگری نیست. بنابراین دفعه بعدی که تلفن هوشمند شما جسارت رفتار نادرست را می دهد و کمی ترس از حرف پیام کوتاه ایجاد می کنید، قطع این روابط را به دقت در نظر بگیرید.

شما در مقایسه با شریک زندگی خود با کسی پیوند عاطفی قوی تری برقرار نمی کنید

فرد مهم دیگر شما باید اولین نفری باشد که برای بیشترین فراز و نشیب های روزانه و همچنین بزرگترین موانع زندگی به او مراجعه می کنید. وقتی دیگر پرونده ای وجود ندارد، مشکلی پیش می آید. تقلب احساسی، اساساً “امر قلبی” است. این بسیار متفاوت از دوستی افلاطونی است زیرا یک جاذبه و معاشقه نیز در جریان است.

شما با شخصی خارج از رابطه فیزیکی رفتار نمی کنید

این گزینه کاملا واضح و درست است. بودن با شخصی خارج از رابطه مشخصاً نقض اعتماد است. با این حال، در حالی که در مواقع مختلف و ساعت های گوناگون از شبانه روز شرایط خیانت برای شما فراهم است، چه می کنید؟ قصد و نیت مهم است. اکنون نمی خواهیم کنایه ای بزنیم اما به گفته یوون، یک درمان گر در کلینیک The Affair، یک روش خوب برای بررسی آن “از نظر چرخه جنسی” است. ایوان ، یک درمانگر در The Affair Clinic می گوید: “یک مرد مانند اجاق گاز است که از یک ضربه سوئیچ روشن می شود.

یک زن به زمان گرم شدن خیلی بیشتر از  یک اجاق برقی احتیاج دارد ” وی می گوید به همین دلیل است كه قبل از اینكه یك زن بخواهد به فعالیت جنسی / جسمی بپردازد ، باید از نظر احساسی و عاطفی بسیار تامین شود. در نتیجه، یک مرد ممکن است درد ناشی از تقلب جسمی را بیشتر احساس کند و زنان با خیانت عاطفی مشکل تر کنار بیایند.

شما تصمیم گرفته اید از طریق علت های مختلف به شریک زندگی خود متعهد باشید

روابط یک انتخاب است. گاهی اوقات، به دلایل مختلفی احساس می کنیم گرفتار شده ایم، اما فراموش می کنیم که تصمیم گرفتیم که باشیم. در این رابطه هیچ کس ما را مجبور به این کار نکرد. با این حال، مواقعی وجود دارد که احساس می کنیم نمی توانیم نظر خود را تغییر دهیم. اگر می خواهید در یک رابطه وفادار و شاد باشید، باید تصمیم بگیرید که بارها و بارها به این فرد متعهد باشید.

متعهد بودن به معنای فداکاری یا وفاداری به شریک زندگی خود است. این بدان معناست که همیشه در شرایط سختی برای شریک زندگی خود باشید. این به معنای حمایت از آن ها از طریق هر عامل و علتی است. شما به هم کمک می کنید خوشبخت باشید. شما به اعتماد دیگران صدمه نمی زنید یا خیانت نمی کنید. شما باید آگاهانه انتخاب کنید تا در کنار هم باشید. این  فرآیند عمل نمی کند مگر این که شما این کار را انجام دهید.

شما کاری انجام نمی دهید که قلب خود یا شریک تان  را بشکند.

قرار داشتن در یک رابطه وفادار به معنای پنهان نماندن مواردی است که به همسرتان آسیب می رساند ، اما در ابتدا با عدم انجام آن ها شروع می شود. باز هم، برای این که در یک رابطه وفادار باشید، باید تصمیم بگیرید که وفادار باشید. بنابراین بسیاری از مردم فکر می کنند که این فقط اتفاقی است که می افتد، اما شرکای تقلبی دارای رفتار تصادفی نیستند. آن ها تصميم گرفتند كه تقلب كنند، خواه قبول كنند يا نه.

شما در مورد احساسات خود با یکدیگر صحبت می کنید

وقتی صحبت از یک رابطه قوی، متعهد و وفادار می شود، شما و همسرتان باید توافق کنید که افکار و احساسات خود را کشف کنید. اگر هرگز در مورد احساس خود صحبت نکنید اما در عوض یکدیگر را بخاطر احساسات دیگران سرزنش کنید، هرگز خوشبختی مورد نظر خود را پیدا نخواهید کرد. هرکدام مسئول احساسات خود هستیم. این که دیگران ما را خوشحال کنند به عهده شخص دیگری نیست. شما با آن چه احساس می کنید و آن چه هستید صادق هستید. چیزی برای پنهان کردن وجود ندارد.

شما در مورد گذشته خود صادق هستید

شما نمی توانید در یک رابطه وفادار باشید اگر دروغ می گویید. شما احتمالا درباره این که که در جایی بودید ، با چه کسی بودید، چه کاری انجام می دادید ، با چه کسی قرار می گذاشتید، چند نفر بوده اید ، نام مستعار شما چیست؟ و مواردی این چنین دروغ می گویید. مردم در مورد انواع چیزهای غیر مقعول دروغ می گویند.

اگر می خواهید ازدواج خود را نجات دهید، باید راهنمای قدرتمند و جدید روابط را مطالعه کنید.  کتاب های راهنامی ازدواج گزینه خوبی است. حتی می توانید از مقالات رایگان استفاده کنید و هیچ هزینه ای لازم نیست برای آن پرداخت کنید .حتی می توانید از سایت های مختلف کتاب هایی نیز خریداری کنید.  این فقط به هر شانس شما برای داشتن یک رابطه وفادار، متعهد لطمه می زند. به جای این که به خاطر غرور خود رابطه خود را به خطر بیندازید، یاد بگیرید که با یکدیگر صحبت کنید و در هر مرحله صادق باشید.

 

 

منابع
hackspirit.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا