شوهرم مرا نادیده می گیرد، چه کار انجام دهم؟

ممکن است در ازدواج شما زمانی پیش بیاید که احساس کنید شوهرتان شما را نادیده می گیرد. اگر خود را در این مخمصه  می بینید، جای نگرانی نیست. اگر شوهرتان قبلاً به شما توجه کرده و شما را گرامی داشته باشد، می توانید دوباره آن را بدست آورید. او قادر است توجه و عشقی را که شایسته شماست، به شما نشان دهد. ممکن است چند کار لازم باشد انجام دهید تا به او یادآوری کنید که در وهله اول چرا همسر او هستید. خبر خوب این است که، بیشتر تغییراتی که باید ایجاد کنید جزئی هستند و می توانند به راحتی اجرا شوند. کافی است کمی دقت داشته باشید. شما می توانید یک بار دیگر در راه رسیدن به یک رابطه هیجان انگیز باشید.

از این رو در ادامه به این سوال می پردازیم که شوهرم مرا نادیده می گیرد، چه کار انجام دهم؟  

در رابطه خود و قرار گذاشتن با هم غفلت نکنید.

شوهرم مرا نادیده می گیرد، چه کار انجام دهم؟

یکی از دلایل اصلی اینکه چرا جرقه روابط خود را از دست می دهیم ساده است: غفلت. همانطور که حرکت های زندگی را پشت سر می گذاریم، به راحتی فراموش می شود که توجه به شرکای زندگی چقدر مهم است. این همیشه به این معنی نیست که ما به همسرمان اهمیت نمی دهیم. واقعیت زندگی طلبکارانه است. ما به طور منظم از طریق مشاغل تمام وقت، پرداخت قبض، تهیه مواد غذایی و بسیاری از کارهای دیگر در زندگی بزرگسالی کار می کنیم.

با توجه به موارد زیادی که در لیست کارهای ما قرار دارد، توجه به همسر مان همیشه در حد عالی نیست. زیرا حمایت و عشق همسر بدون قید و شرط در نظر گرفته می شود. وقتی شریک زندگی خود را دوست دارید، در نیمه راه یکدیگر را ملاقات می کنید و تمام تلاش خود را می کنید تا بفهمید چرا ممکن است یکی از شما در بهترین ظرفیت خود احساس نکنید. بیشتر اوقات، این کافی است تا از یک مشکل اساسی جلوگیری کنید. هر چند گاهی، عدم توجه باعث ایجاد یک مشکل اساسی در روابط شما می شود. اگر فکر می کنید، “شوهرم مرا نادیده می گیرد” ، بازگشت شب های عاشقانه مهم است.

برای این منظور می توانید زمانی را در یک هفته برای وقت گذارندن خود بگذارید. لازم نیست این تاریخ همراه با هزینه های بسیار یا اسراف باشد. تنها نکته مهم این است که شما این کار را انجام دهید. گفتگو و وقت گذراندن با هم مهم است. شما می خواهید مطمئن باشید که این مهم را در اولویت برنامه خود قرار دهید تا از عقب رفت رابطه جلوگیری شود. این گزینه می تواند ابزاری عالی برای شما باشد تا بتوانید هیجان را به رابطه خود برگردانید.

با هم صحبت کنید.

مبارزات ارتباطی دلیل دیگری است که باعث می شود رابطه شما شدت خود را از دست بدهد. وقتی با یکدیگر صحبت نمی کنیم، مشکلات را حل نمی کنیم. از طرف دیگر، اگر با همسرتان ارتباط برقرار نکنید، ممکن است احساس بی احتیاطی یا شنیده نشدن از او دیده شود. برای هر دو فرد در هر رابطه ای مهم است که احساس ارزشمند بودن و دوست داشتن داشته باشند. بدون اعتماد، عشق و امنیت، رابطه قطعاً دوام نخواهد داشت. اگر در روابط خود با ارتباطات دست و پنجه نرم می کنید، این ارزش ها اغلب نادیده گرفته می شوند. این جاده خطرناکی است که باید طی کنید زیرا می تواند پایان شما و همسرتان باشد.

اگر بتوانید موضوع را رهگیری کنید و قبل از آنکه خیلی شدید شود با آن مقابله کنید، به آینده امیدوار هستید. تشخیص و مداخله به موقع از اهمیت بالایی در ازدواج شما برخوردار است. لحظه ای که متوجه می شوید در روابط خود با ارتباطات دست و پنجه نرم می کنید، باید عمل کنید. اگر این کار را نکنید، در معرض خطر قرار گرفتن دائمی در نحوه گفتگو با یکدیگر هستید. ارتباط خوب کلید هر رابطه سالم است. اگر می توانید با یکدیگر صحبت کنید ، می توانید برای شوهر خود تصویر کنید که احساس می کنید نادیده گرفته شده اید مسیر را درست رفته اید.

وقتی به سراغش می آیید و به او می گویید “احساس می کنم شوهرم مرا نادیده می گیرد” تمام مکانیزم های لازم را برای حل مشکلات خود در اختیار خواهید داشت و به رابطه ای حتی بهتر از آنچه که شروع کرده اید ادامه می دهید. هر دوی شما لیاقت این را دارید که از گشودگی و گفتگو با یکدیگر راحت باشید. شاید فکر کنید، اگر شوهرم مرا نادیده می گیرد چگونه می توانم با او صحبت کنم؟ نکته اصلی یافتن زمانی است که وی پذیرای گفتگو باشد. در وسط روز کاری که او خیلی استرس دارد وقتش نیست. صحبت در هنگام مشاجره یا اختلاف نظر احتمالاً شما را از این طریق دور خواهد کرد.

کاری خودجوش انجام دهید.

شوهرم مرا نادیده می گیرد، چه کار انجام دهم؟

طبیعی است که بعد از چندین سال با همان شریک زندگی احساس کسالت و عدم انرژی داشته باشید. این بدان معنا نیست که رابطه کار نخواهد کرد. فقط ممکن است کمی شروع به لغزش و کسالت کند. اگر حس می کنید بی حوصلگی روابط شما را تیره کرده است، خود به خود کاری را انجام دهید. این می تواند یک تعطیلات تصادفی باشد یا بیرون رفتن برای خوردن در رستورانی که غذاهایی را که هرگز امتحان نکرده اید دارد. هدف این روش یادآوری یکدیگر است که در وهله اول چرا با هم هستید. شما در ابتدای راه هم این تجربه ها را داشته اید. از این رو باز هم می توانید. تمام تردیدها و افکار شما مانند “شوهرم مرا نادیده می گیرد” از گذشته خواهد بود. به این ترتیب می توانید به روابط بزرگتر و بهتر فکر کنید.

صمیمیت و رابطه جنسی در زندگی مشترک را فراموش نکنید.

رابطه جنسی و صمیمیت از نکات اساسی هر رابطه سالم است. اگر می بینید که دائماً فکر می کنید، “شوهرم مرا نادیده می گیرد” ، ممکن است زمان تغییر در اتاق خواب رسیده باشد. مردان موجودات بسیار جسمی هستند. نیاز آنها به روابط جنسی ریشه در تحول انسان دارد. موجودات اصلی روی زمین وظیفه داشتند که آن را آباد کنند. اگر از اکثر خانم ها سوال کنید غریزه مردان نسبت به آن زمان تغییر چندانی نکرده است. اوقات خوبی در اتاق خواب ندارید، شوهر شما ممکن است با احساس عدم کفایت یا ناامیدی روبرو شود که باعث می شود او همانگونه که در مورد شما رفتار می کند عمل کند.

اگر در رابطه با احساس شریک زندگی خود احساس ارتباط و ارزش دارید، ممکن است لازم باشد آن را به اتاق خواب ببرید. شوهرتان به خاطر ذهن، روح و بدن خود با شما ازدواج کرد. نیت و احساسات شدیدی که نسبت به شرکای خود داریم اغلب با گذشت زمان کمرنگ می شوند. این به دلیل از بین رفتن احساسات نیست بلکه به دلیل از بین رفتن تازگی آنها است. بعضی اوقات، وقتی فکرهایی مثل “شوهرم مرا نادیده می گیرد” داریم، باید تغییراتی ایجاد کنیم تا اوضاع دوباره هیجان انگیزتر شود. می توانید یک بازی سکسی یا خرید لباس زیر زنانه جدید امتحان کنید که شوهرتان را با آن شگفت زده کند.

خانه ای آرام برای خود ایجاد کنید.

شوهرم مرا نادیده می گیرد، چه کار انجام دهم؟

بسیاری از زنان و مردان در شرایطی که بیش از حد استرس زا باشند دچار مشکل می شوند. آن ها در این شرایط احساس نا آرامی می کنند. شوهر شما ممکن است نه به خاطر شما بلکه به دلیل احساسات خودش شما را نادیده بگیرد. این به نوبه خود باعث ناراحتی شما شده و منجر به چرخه مارپیچی می شود. یک راه حل برای این مسئله ایجاد یک محیط مسکونی آرام تر در خانه است. این مورد به همان اندازه همسرتان نیز برای شما مناسب است.

بنابراین، حتی اگر احساس می کنید که او شایسته تلاش اضافی نیست، این کار را برای خودتان انجام دهید. می توانید در این راستا تغییراتی در خانه تان بدهید. از حضور چند گیاه استفاده کنید تا انرژی مثبت آن ها را دریافت کنید. موسیقی آرامبخش پخش کنید. موسیقی می تواند حال و هوای هر رویدادی را تنظیم کند. در خانه شما نیز همین مسئله وجود دارد. آهنگ های آرام را پخش کنید، به خصوص در مواقعی که هم استرس دارید و نه آنطور که دوست دارید ارتباط برقرار می کنید.

تسلیم نشوید.

 اگرچه نکاتی که به آن ها برخورد می کنید آسان به نظر می رسند، اما وقتی زمان اجرای آن ها فرا می رسد، ممکن است با مشکل روبرو شوید. احساسات درونی شما می تواند شما را از انجام بسیاری از کارهایی که ما در اینجا پیشنهاد می کنیم باز دارد. اگر احساس می کنید نادیده گرفته شده اید، می تواند عزت نفس شما را متضرر کند و باعث شود شما باور کنید هیچ کاری برای رفع مشکلات خود نمی توانید انجام دهید. شما باید با این صدا صحبت کنید و آن را از ذهن خود بیرون کنید. شما شایسته عشق و توجهی هستید که شوهرتان به شما نشان می دهد و به اندازه کافی قدرت دارید که سعی می کنید آن را نجات دهید.

بدترین دروغی که می توانید به خود بگویید این است که قادر به انجام آن نیستید. ممکن است تغییراتی که به دنبال آن هستید یک شبه ایجاد نشود و راهی برای رسیدن به آنجا باشد. در بعضی مواقع احساس خستگی یا دلسردی می کنید و می خواهید تسلیم شوید. دلیل شروع این سفر را به خاطر بسپارید و از آن به عنوان سوخت استفاده کنید. در صورت لزوم استراحت کنید و در این مسیر به خود توجه کنید، اما هرگز تسلیم نشوید. ازدواج شما ممکن است به آن بستگی داشته باشد.

منابع
regain.us

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا