چگونه با استفاده از جملات تاکیدی قدرتمند استرس را از بین ببریم؟

جملات تاکیدی قدرتمند باعث کاهش استرس  و اضطراب‌ می شوند. کلمات می توانند مسیر زندگی افراد را تغییر دهند. در روابط امروزی متاسفانه زوجین در بیان احساسات خود مشکل دارند. کمتر آن ها می توانند عشق و علاقه خود را به راحتی بیان کنند. البته این در دوران امروزی حمایت نباید به گونه ای باشد که خود کودک تلاشی نداشته باشد. خانواده باید بتواند نیاز های کودک خود را مدیریت کند. اگر خانواده به تمام نیاز های کودک پاسخ مثبت دهد مسئولیت پذیری را از او خواهد گرفت.

از آن سمت هم اگر هیچ یک از نیاز های او را برآورده نکند کودک دچار کمبود اعتماد به نفس می شود. در مقاله های قبل گفتیم که خانواده اگر ناکارآمد باشد چه تاثیراتی بر فرزندان خواهد گذاشت. ما ویژگی های خانواده ناکارآمد را برای شما گفتیم. از آن سمت راه حل های درمان خانواده ناکارآمد را برای شما بررسی کردیم. نکته ای که باید بدانید این است که در برابر خانواده سمی چه کار باید بکنید. در ادامه می خواهیم ببینیم که چگونه با استفاده از جملات تاکیدی قدرتمند استرس را از بین ببریم، چگونه است.

جملات تاکیدی قدرتمند و رهایی ذهن از تفکر سمی

در مقاله های قبل در ارتباط با این که شادی و خوشبختی چه تاثیری بر ذهنیت افراد دارد صحبت کردیم. ما گفتیم که شادی و خوشبختی می تواند بر ذهنیت و جسم افراد تاثیرات بسیار زیادی داشته باشد. امروز بررسی خواهیم کرد که چند دلیل برای ترک رابطه سمی و نحوه دریافت کمک چگونه است. در ادامه این مقاله که در وبسایت همکده به عنوان اولین و بزرگ ترین مرکز مشاوره تلفنی روان شناسی در ایران و ارائه دهنده خدمات مشاوره و روان شناسی نوشته شده است می خواهیم در ارتباط با چگونه با استفاده از جملات تاکیدی قدرتمند استرس را از بین ببریم، صحبت کنیم.

جملات تاکیدی قدرتمند برای کسب لذت از هر روز زندگی

مراقبت از سلامت جسمانی مهم است، اما سلامت روان و رفاه شما نیز مهم است. استفاده از جملات تاکیدی عاشقانه می تواند به شما کمک کند به نقطه ای در زندگی خود برسید که احساس خوبی نسبت به خود داشته باشید. جملات تاکیدی محبت آمیز به شما کمک می کند ارزش خود را ببینید، رویاهای خود را دنبال کنید و خود را دوست داشته باشید. با تکرار این جملات تاکیدی محبت آمیز، عزت نفس و اعتماد به نفس شما افزایش می یابد. شک به خود از بین می رود و وقتی افکار منفی به ذهن شما می رسد، زمان بهتری برای دوری آن‌ها خواهید داشت. دوست داشتن خود بهترین کاری است که می توانید انجام دهید، و باعث می شود تمام بخش های دیگر زندگی شما در جای خود قرار گیرند.

نکته ای در ارتباط با این زمینه

اغلب اوقات، متوجه خواهید شد که مهربانی با دیگران را در اولویت قرار می دهید، اما با خودتان مهربان نیستید. همانطور که دیگران را در اولویت قرار می دهید، خود را در اولویت قرار دهید. خودتان را دوست داشته باشید و به همان اندازه که با عزیزان و دوستانتان مهربان هستید، با خودتان مهربان باشید.

جملات تاکیدی قدرتمند برای گفتن هر روز به خود

وقتی زندگی شلوغ یا طاقت فرسا می شود، صرف این زمان برای دوست داشتن خود می تواند سخت باشد. با این حال، آن زمان‌ها از همه مهمتر است. این جملات تاکیدی محبت آمیز می تواند به شما کمک کند ذهنیت مثبتی داشته باشید، و به شما کمک می کند تا با کارهایی که آرامش شما را مختل می کند، کار کنید.

من آدم خوبی هستم و به آن‌چه هستم اطمینان دارم.

اذعان به اینکه فرد خوبی هستید برای دوست داشتن خود ضروری است. اگر می دانید مهربان، دلسوز، سخاوتمند و دلسوز هستید، باید به آن افتخار کنید. به شخص فوق‌العاده‌ای که هستید

همیشه مطمئن باشید. ممکن است با افرادی روبرو شوید که چیز دیگری می گویند، اما شما آن شخصی را که هستید می شناسید. اجازه ندهید نظر دیگران احساس شما را نسبت به خودتان تغییر دهد. هر زمان که احساس کردید سخنان دیگران در ذهن شما نقش می بندد از این جملات تاکیدی استفاده کنید.

با استفاده از جملات تاکیدی قدرتمند من قدرتمند و قوی هستم

وقتی می دانید که قوی و قدرتمند هستید، احساس می کنید برای هر چیزی آماده اید. هیچ چیز شما را پایین نمی آورد زیرا می دانید که قوی هستید. از این تاکید محبت آمیز برای یادآوری قدرت خود استفاده کنید.

من خودم را همان طور که هستم دوست دارم و تمام ویژگی های منحصر به فردم را می پذیرم.

شروع روز خود با این جملات تاکیدی عاشقانه به خود بهترین راه برای شروع روز است. این باعث می شود مثبت فکر کنید و بعد از گفتن آن، در طی روز متوجه خواهید شد که خود را بیشتر دوست دارید. شما باید خودتان را همانطور که اکنون هستید دوست داشته باشید، نه آنطور که در نهایت می خواهید باشید. شخصی که هستید را در آغوش بگیرید و با این فکر که به اندازه کافی خوب نیستید، خود را پایین نیاورید. شما به اندازه کافی خوب هستید، حتی اگر مانند اطرافیانتان نباشید.

من به خودم افتخار می کنم زیرا بهترین کار را انجام می دهم.

به پیشرفتی که می کنید افتخار کنید، مهم نیست که چقدر کوچک به نظر می رسد. هر کس با سرعت های متفاوتی پیشرفت می کند. بنابراین به یاد داشته باشید که تا زمانی که بهترین کار خود را انجام می دهید، خوب انجام می دهید. از این تصدیق استفاده کنید تا بتوانید به کارهایی که تاکنون در زندگی انجام داده اید افتخار کنید. این تأیید محبت آمیز به شما کمک می کند تا از مقایسه خود با دیگران جلوگیری کنید. شما نمی توانید پیشرفت خود را با دیگران مقایسه کنید زیرا همه افراد متفاوت هستند. به کاری که انجام دادید افتخار کنید و نگران هیچ چیز دیگری نباشید.

با جملات تاکیدی قدرتمند می‌فهمم به خودم کاملاً اعتماد دارم و به تصمیماتی که می گیرم ایمان دارم.

اعتماد به خود یکی از دوست داشتنی ترین کارهایی است که می توانید برای بهبود زندگی خود انجام دهید. وقتی به خودت ایمان داشته باشی، به خودت اجازه می دهی که به ارتفاعات جدیدی برسی. وقتی به خود و تصمیمات خود اعتماد کنید، متوجه خواهید شد که زندگی شما بسیار بیشتر پیشرفت می کند.

چگونه با استفاده از جملات تاکیدی قدرتمند استرس را از بین ببریم؟

جملات تاکیدی قدرتمند با تغییر افکار منفی که درباره خود دارید به افکار مثبت به کاهش استرس کمک می کند. هدف این است که ضمیر ناخودآگاه خود را آموزش دهید تا به جای افکار منفی درباره خود یا دنیای اطرافتان، درباره آنچه می خواهید اتفاق بیفتد، افکار مثبت بیندیشد. این جملات نیروبخش، مثبت هستند و باید با اطمینان بیان شوند تا بیانیه در ذهن شما تثبیت شود. تأیید همیشه باید به شما این امکان را بدهد که تجسم کنید که می خواهید زندگی خود چگونه باشد، مانند اینکه می خواهید در یک محیط خاص چه احساسی داشته باشید و چه واکنشی نشان دهید.

نکته

برخی بر این باورند که طرز فکر شما به همان شکلی است که شما دنیا را می بینید. بنابراین وقتی به افکار بد فکر می کنید، چیزهای بدی نیز اتفاق می افتد. اینجاست که این باور وجود دارد که جملات تاکیدی قدرتمند استرس را کاهش می دهد و به شما امکان می دهد همه چیزهای خوب را متوجه شوید. این باور از این هم فراتر می رود و می گوید آن‌چه شما به طور ناخودآگاه به آن فکر می کنید در زندگی واقعی شروع می شود.

تفکر منفی و جملات تاکیدی قدرتمند

بنابراین، اگر به چیزی منفی فکر کنید، شروع به انتخاب‌هایی خواهید کرد که آن افکار منفی را به زندگی واقعی می‌آورند. از سوی دیگر، اگر افکار مثبت داشته باشید، ناخودآگاه تصمیماتی را شروع خواهید کرد که این افکار و تصاویر مثبت را به زندگی واقعی منتقل می کند. به همین دلیل، می توانید با استفاده از جملات تاکیدی قدرتمند، خود را برای کاهش استرس آموزش دهید.

تاییدیه های مثبت در صنعت بازرگانی و در رسانه ها

احتمالاً در مورد تأییدیه ها شنیدید، زیرا این موضوع به زودی به یک بحث داغ در رسانه ها و تکنیک های بازاریابی تبدیل می شود. می‌توانید کتاب‌ها، سمینارها، کارشناسان و گروه‌های خودیاری مرتبط با تغییر زندگی‌تان را با تأیید مثبت بیابید. اما اگر به تنهایی آمادگی ایجاد تغییر را نداشته باشید، هیچ‌کدام از آن‌ها به شما کمکی نمی‌کند. همه این گزینه‌ها هزینه دارند و ممکن است در حین انجام تأییدیه به تنهایی و برای خودتان مؤثر نباشند، احتمالاً برای شما کارساز هستند.

فرآیند مخصوص برای ایجاد جملات تاکیدی قدرتمند

اظهارات تاکیدی باید یک فرآیند خصوصی باشد، فرآیندی که شما برای خودتان انجام می دهید، نه برای دنیای اطرافتان. این بدان معنی است که شما باید به درون خود نگاه کنید تا مشخص کنید که باید روی چه چیزی تمرکز کنید و چه چیزی باید بگویید. رسانه و صنعت تجاری نباید منبع اصلی شما باشد.

چگونه جملات تاکیدی قدرتمند به کاهش استرس کمک می کند؟

از آنجایی که بیان مکرر جملات تاکیدی مثبت می تواند این فکر را به واقعیت تبدیل کند، به خود بگویید که تحت استرس نیستید. یا بر احساسات خود کنترل دارید. چرا که این به کاهش احساسات منفی که ممکن است در غیر این صورت احساس کردید کمک کند. این فرآیند ساده طرز تفکر شما را تغییر می دهد و به نوبه خود، نحوه درک شما از دنیای اطراف را تغییر می دهد. بنابراین، موقعیت‌ها و محیط‌هایی که معمولاً شما را تحت فشار قرار می‌دهند، ممکن است قابل تحمل‌تر شوند و کمتر به احساسات شما نفوذ کنند.

نکته

این روش کاملاً طبیعی برای کاهش و تسکین استرس قابل اثبات است، و نتایج فقط این واقعیت را بیشتر ثابت می کند. با گفتن اینکه استرس کمتری دارید، استرس کمتری خواهید داشت. راه های مختلفی برای این اتفاق وجود دارد که می توانید به خودتان بگویید.

چرا جملات تاکیدی قدرتمند ایده خوبی هستند؟

شما می توانید آن‌ها را در هر زمان و مکان انجام دهید. بنابراین این روش کاهش استرس می تواند بدون توجه به جایی که هستید به شما کمک کند.

 • کاملا طبیعی است
 • باعث رهایی طولانی مدت از استرس می شود.
 • جملات تاکیدی عادات خوب را به شما می آموزد.
 • آن‌ها به شما یاد می دهند که مغز خود را تمرین دهید.
 • جملات تاکیدی باعث افزایش اعتماد به نفس و باور شما نسبت به خودتان می شود.
 • آن‌ها بهره وری و تلاش برای کسب هدف را تشویق می کنند.
 • ارتقاء سلامت کلی بهتر.
 • خودآگاهی و ذهن آگاهی را تشویق می کند.
 • جملات تاکیدی منجر به سطوح بیشتری از رضایت از زندگی می شود.

جملات تاکیدی قدرتمند که به کاهش استرس کمک می کند

در حالی که شما می‌توانید جملات تاکیدی خود را بیان کنید، گاهی اوقات شروع با مواردی که دیگران به آن رسیدند آسان‌تر است. می‌توانید یک جستجوی سریع در اینترنت انجام دهید، یا می‌توانید برخی از فهرست‌های زیر را انتخاب کنید:

 • استرس ندارم
 • ایجاد استرس را احساس نمی کنم.
 • افکارم آرام است
 • احساس آرامش می کنم.
 • به خودم اجازه نمی‌دهم نگران باشم.
 • تنش از بدنم خارج می شود.
 • من بر افکار و سطح استرسم کنترل دارم.
 • من احساس مثبتی دارم
 • افکارم صلح آمیز است
منابع
وبسایت powerofpositivity

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا