چگونه می توانید همسرتان را ترغیب کنید که به شما عشق بورزد؟

احتمالاً متوجه تفاوت های عمده ای بین خود و همسرتان شده اید. برخی از این تفاوت ها خوب است و برخی از آن ها رابطه شما را دشوار می کند. یکی از تفاوت هایی که می تواند رابطه را دشوار کند، میل جنسی و تمایل هر یک از طرفین است. اگر خواسته همسرتان با خواسته شما مطابقت ندارد، می تواند این فکر را برای شما ایجاد کند که چگونه همسرتان دوست دارد به شما عشق بورزد. اگر فکر کنید همسرتان علاقه ای به صمیمی بودن با شما ندارد، این که احساسات خود را جریحه دار کنید آسان است، اما اوضاع اغلب اوقات بیشتر از این است. پس سوال این است که چگونه می توانید همسرتان را ترغیب کنید که به شما عشق بورزد؟

کارآگاه بازی کنید!

اگر همسرتان در زندگی علاقه ای به رابطه ندارد و سعی دارید بفهمید همسرتان را چگونه ترغیب کنید، لازم است تا کارآگاه بازی کنید. در واقع باید شروع به جستجوی آنچه واقعاً می گذرد، کنید. فقط هنگامی که به دلیل اصلی مشکل رسیدید، در روابط و سطح صمیمیت شما تغییراتی ایجاد خواهد شد.

چگونه می توانید همسرتان را ترغیب کنید که به شما عشق بورزد؟ – مکالمه کنید.

چگونه می توانید همسرتان را ترغیب کنید که به شما عشق بورزد؟

برای ارتباط با روانشناس کلیک کنید ارتباط با روانشناس

ممکن است شما به چیزی شبیه این فکر کنید: “من قبلاً سعی کرده ام در این مورد با او صحبت کنم.” یا “من از التماس کردنش خسته شده ام” اما این نوع مکالمه ای نیست که ما در اینجا صحبت می کنیم. این مکالمه ای است که باید با دقت به آن نزدیک شوید. وقتی ناامید یا عصبانی هستید این مکالمه را شروع نکنید. در عوض، از او سوال کنید که آیا وقت خوبی وجود دارد که هر دوی شما بتوانید بنشینید و صحبت کنید.

سپس، وقت آن که فرا برسد، می توانید با دقت به مکالمه نزدیک شوید. مطمئن شوید که به نظر نمی رسد به هر طریقی قصد حمله به همسرتان را دارید یا می خواهید او را زمین گیر کنید. شما به سادگی بیان می کنید که چگونه از منظر خود وضعیت را مشاهده می کنید و احساس او را درک می کنید. شما همچنین باید به او اجازه دهید كه بگوید اوضاع از منظر او چگونه است. اگر این مکالمه ای است که قرار است انجام دهید، باید واقعاً به همسرتان گوش فرا دهید و به او احترام بگذارید.

این شرایط بهتر حل خواهد شد اگر شما دو نفر بتوانید با هم در آن کار کنید. این تنها راه مقابله سالم با این نوع شرایط است تا سرانجام ناامید و ناراحت نشوید یا هر دوی شما.به مشکل بر نخورید اگر او از انجام این مکالمه با شما امتناع ورزید، برخی از کار ها وجود دارد که می توانید به تنهایی انجام دهید تا اوضاع را برطرف کنید.

چرا همسرم با من صمیمی نیست؟

در ادامه برخی از دلایل موجود است که نشن می دهد چرا همسرتان با شما صمیمی نیست؟ این در پاسخ به سوال ما چگونه می توانید همسرتان را ترغیب کنید که به شما عشق بورزد مهم است.

او یک مشکل جسمی دارد.

ممکن است همسر شما از نظر جسمی دچار مشکلات جسمی مانند درد هنگام مقاربت شود که بخواهد از صمیمیت جلوگیری کند. حتی اگر شما و همسرتان بسیار با هم نزدیک هستید، این می تواند موضوعی باشد که شاید او راحت نباشد با شما صحبت کند. با این حال، اگر این همان چیزی است که اتفاق می افتد، او باید با پزشک خود گفتگو کند تا ببیند برای اصلاح اوضاع روابط و سلامتی اش چه کاری می توان انجام داد.

او از عزت نفس پایینی برخوردار است

چگونه می توانید همسرتان را ترغیب کنید که به شما عشق بورزد؟

عزت نفس پایین می تواند از بسیاری جهات نقش منفی در روابط داشته باشد. اگر همسرتان با عزت نفس پایین دست و پنجه نرم می کند، ممکن است از نظر ظاهری یا توانایی جلب رضایت شما احساس بدی داشته باشد. این می تواند باعث شود او به جای اینکه احساس کند در زمینه دیگری شکست خورده است، از صمیمیت جلوگیری کند. عزت نفس پایین داشتن یک رابطه سالم را دشوار می کند و اگر این مسئله ای است که همسرتان با آن دست و پنجه نرم می کند، پس احتمالاً او در همه زمینه های زندگی خود در تلاش است.

عزت نفس پایین می تواند اشکال مختلفی به خود بگیرد، بنابراین فکر نکنید فقط به این دلیل که همسرتان علائم کلاسیک عزت نفس پایین را نشان نمی دهد، ممکن است چیزی نباشد که او با آن دست و پنجه نرم می کند. به عنوان مثال، برخی از افراد با اعتماد به نفس پایین کمال گرا می شوند. به نظر می رسد که آنها در زندگی همه چیز را در سطح زندگی مشترک دارند، اما در زیر سطح، جایی که مردم نمی توانند ببینند، اغلب احساس فشار می کنند و مانند آن ها به اندازه کافی خوب نیستند.

شما اعتماد او را شکسته اید.

دلیل دیگر اینکه همسرتان علاقه ای به صمیمیت با شما ندارد این است که اعتماد او را در گذشته شکسته باشید. اگر شما به خاطر داشتن رابطه نامناسب، یا هر چیز دیگری در این راستا مقصر باشید و او را آزار دهید، ممکن است احساس ناراحتی کند و از این طریق در مقابل شما آسیب پذیر باشد. همچنین می تواند کار های او را به او یادآوری کند و باعث درد عاطفی او شود .اگر اعتماد خود را به رابطه خود شکسته اید و شما و همسرتان در تلاش هستید که با هم بمانید، مشاوره ازدواج می تواند در بازسازی یک رابطه سالم به شما کمک کند. تا زمانی که به آن مرحله نرسیدید، ممکن است عواقب مختلفی برای اعمال خود تجربه کنید، که می تواند یکی از آن ها باشد.

او احساس دوست داشتن ندارد.

همسر شما ممکن است در اتاق خواب دور و سرد به نظر برسد زیرا در طول روز احساس دوست داشتن شما نمی کند. در حالی که برخی از مردان احساس می کنند صمیمیت جنسی همان عشق ورزیدن به همسرشان است، اما زنان معمولاً احساس متفاوتی دارند.

چگونه می توانید همسرتان را ترغیب کنید که به شما عشق بورزد؟ – او خسته شده است.

اگر همسرتان به شما می گوید که خسته است. این ممکن است بهانه ای نباشد که او سعی می کند آن را ارائه دهد. این ممکن است احساس واقعی او باشد. نه این که این باعث می شود شما احساس بهتری نسبت به این که او شما را در اتاق خواب بی حس می کند، داشته باشد. اما این به شما نشان می دهد که چه کاری می توانید انجام دهید تا اوضاع را تغییر دهید. زن مدرن از امروز فشار زیادی به او وارد شده است. همسر شما ممکن است در تلاش باشد که خانه را نگه دارد. خانواده را تغذیه کند، یک کار نیمه وقت یا تمام وقت، خرید مواد غذایی و یک لیست طولانی از کار های دیگر داشته باشد.

این می تواند او را از نظر جسمی و روحی در پایان روز خسته کند. جایی که احساس می کند دیگر چیزی برای ارائه دادن ندارد. اگر به برنامه همسرتان نگاه کنید، و می بینید که او بیش از حد خسته شده است. بیش از حد تلاش می کند یا فقط کار های زیادی در خانه انجام می شود، عجله کنیید و کمک کنید. این نه تنها به شما کمک می کند تا برخی از موارد را از لیست کار های او خارج کنید تا خسته نشود. بلکه می تواند به او کمک کند تا از شما قدردانی کند و حتی بیشتر از شما بخواهد.

چگونه وضعیت را تغییر دهیم؟

چگونه می توانید همسرتان را ترغیب کنید که به شما عشق بورزد؟

با خواندن اطلاعات بالا در این باره که چگونه می توانید همسرتان را ترغیب کنید که به شما عشق بورزد؟، ممکن است احساس کنید که توانسته اید مشکل و ایراد رابطه خود را مشخص کنید. می توانید با استفاده از این اطلاعات به جستجوی راه هایی بپردازید که بتوانید آن ها را تغییر دهید. به عنوان مثال، اگر همسرت خسته است، پس به او کمک کن. اگر فکر می کنید ممکن است مشکلی جسمی او را آزار دهد، او را تشویق کنید که به پزشک مراجعه کند. اگر می بینید که در زمینه های دیگر زندگی خود از عزت نفس پایینی رنج می برد. او را در گرفتن کمکی که لازم دارد حمایت کنید. شما و همسرتان می توانید با گفتگو با یک مشاور ازدواج شرایط را با هم برطرف کنید.

یک حرفه ای دارای مجوز می تواند به شما کمک کند تا مشکلات خود را برطرف کرده و نحوه بهبود روابط خود را دریابید. این می تواند به شما کمک کند بعد از رابطه با همسرتان اعتماد دوباره برقرار کنید، اعتماد به نفس ایجاد کنید یا یاد بگیرید چگونه می توانید ارتباط خود را در یک رابطه بهبود ببخشید. بسیاری از موارد مختلف می تواند در روابط صمیمی شما با همسرتان نقش داشته باشد و همیشه این چیزی نیست که بتوانید به راحتی خودتان آن را رقم بزنید. آنجاست که یک درمانگر می تواند به شما کمک کند. با این حال، بهترین راه برای شروع پرداختن به آن، مکالمه ساده با همسرتان در صورت تمایل همسر است.

سخن آخر

در این مقاله ما در ارتباط با این موضوع صحبت می کنیم که چگونه می توانید همسرتان را ترغیب کنید که به شما عشق بورزد. برای این کار راه های زیادی وجود دارد امل مهم تر از همه این است که شما ریشه ای مشکل را شناسایی کنید. با این حال برای بهبود روایط خود می توانید از مشاوران مرکز مشاوره همکده کمک بگیرید. مرکز مشاوره همکده اولین و بزرگ ترین مرکز مشاوره در ایران و ارائه دهنده خدمات حضوری و مشاوره تلفنی روان شناسی می باشد.

تا دیر نشده با یه مشاور متخصص صحبت کن
منابع
regain.us

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا