چگونه از قانون جذب برای یافتن عشق واقعی خود استفاده کنیم؟

قانون جذب در مورد کار را همگی شنیدیم. اما امروز می خواهیم از این قانون در ارتباط با جذب عشق واقعی استفاده کنیم. همه دوست دارند توسط دیگران دوست داشته شوند.جذابیت از طرف هر کسی یک معنای متفاوتی دارد. این تعاریف می تواند برای پیگیری از گزینه های مختلف درمانی یا پیشگیری باشد. در مقاله امروز ما می خواهیم در ارتباط با چگونه از قانون جذب برای یافتن عشق واقعی خود استفاده کنیم صحبت کنیم. روابط در همه افراد نقش های مختلفی دارند. برخی افراد ازدواج و روابط را ساده می پندارند و برخی هم روابط خود را سخت می گیرند. این که هر فردی در روابط خودش چه نوع طرز فکری دارد می تواند در زندگی او هم تاثیر داشته باشد. روابط بین افراد دارای نکات و قوانین مختلفی است.

هر فرد که بتواند این قوانین را به درستی انجام دهد می تواند در آینده روابط خود پیشرفت داشته باشد. جذابیت عاشقانه در افراد مختلف به صورت های مختلفی اتفاق می افتد. در ادامه می خواهیم ببینیم که این قانون جذب برای هر فردی چه تعریفی دارد و چه تاثیراتی می تواند بگذارد. در ادامه این مقاله که در وبسایت همکده به عنوان اولین و بزرگ ترین مرکز مشاوره تلفنی  روان شناسی در ایران و ارائه دهنده خدمات مشاوره و روان شناسی نوشته شده است می خواهیم در ارتباط با چگونه از قانون جذب برای یافتن عشق واقعی خود استفاده کنیم، صحبت کنیم.

راه هایی برای ایجاد جذابیت با قانون جذب

همه ما می خواهیم جذابیت داشته باشیم. شما می خواهید فردی باشید که همه بخواهند با او وقت بگذرانند یا با او معاشرت کنند. افراد بزرگ شما را احاطه می کنند، و شما با دانستن اینکه می توانید به راحتی آن‌ها را فقط به خاطر شخصیت خود نگه دارید، احساس امنیت می کنید.  اما گفتن همه اینها بسیار ساده تر از انجام است. جذابیت به طور طبیعی به وجود نمی آید. بله، شما به تنهایی فردی منحصربفرد هستید، و کسانی که به آن‌ها اهمیت می‌دهید احتمالاً قبلاً شما را جذاب می‌دانند. اما اینکه دیگران به‌عنوان جذاب تلقی می‌شوند، به شدت به توانایی شما در جلب نظر دیگران متکی است.

نکته ای در ارتباط با این زمینه

پس چگونه می توانید به یک فرد جذاب تبدیل شوید؟ چه کاری می توانید انجام دهید تا دیگران از شرکت شما بیشتر لذت ببرند؟ پاسخ ها ممکن است شما را شگفت زده کنند، و آن‌ها مراحل بسیار ساده ای هستند که می توانید به تنهایی انجام دهید. در این‌جا راه برای جذابیت وجود دارد

با قانون جذب شنونده بهتری شوید

مردم اغلب وقت کافی برای توجه صرف نمی کنند. ممکن است تعجب کنید که چرا باید حرف های دیگران را بشنوید. اما حقیقت این است که برخی از جذابیت افرادی که تا به حال ملاقات کردید این است که تقریباً به اندازه ای که گوش می دهند صحبت نمی کنند.

  • کسانی که خوب گوش می دهند تمایل دارند اطلاعات جالب تری را حفظ کنند
  • آن‌ها با تسلط بر مکالمات، افراد کسل کننده را خاتمه نمی دهند
  • مردم دوست دارند در مورد خودشان صحبت کنند.

نکته ای در ارتباط با این زمینه

وقتی به آن‌ها اجازه می دهید این کار را انجام دهند، شما را پر از جذابیت می یابند. زیرا می توانند در مورد آنچه دوست دارند صحبت کنند

شنونده خوب یکی از ویژگی های مثبت یک فرد دوست داشتنی است. اما چگونه می توانید مهارت شنیداری خود را تقویت کنید؟ در این‌جا چند ایده وجود دارد:

سوال بپرسید و صادقانه به پاسخ ها گوش دهید

یاد بگیرید که در زندگی دیگران حس کنجکاوی ایجاد کنید و از آن‌ها در مورد روزها، سرگرمی ها و موضوعات دیگر بپرسید.

واقعاً به صحبت های طرف مقابل علاقه نشان دهید

این امکان را در نظر بگیرید که می توانید با توجه به افراد مختلف و قانون جذب جذابیت بیشتری دارید.

چیزهای جدید یاد بگیرید

گاهی اوقات برای مدت طولانی هیچ چیز در زندگی شما تغییر نمی کند. شمت کارهای همیشگی را انجام می دهید و به آنچه می دانید پایبند هستید. مطمئناً ایمن است، اما همچنین به طرز مضحکی کسل کننده است. یادگیری چیزهای جدید به شما مهارت ها، سرگرمی ها و تجربیات جدیدی برای برقراری ارتباط می دهد. همچنین ایده های جدیدی را به شما می دهد تا با افراد دیگر مشترک باشید. این به شما امکان می دهد جذابیت داشته باشید. در اینجا چند نکته وجود دارد.

به دنبال موضوعاتی باشید که مرتبط با شغل نیستند

جست‌وجوی موضوعات و زمینه هایی که به کار شما مرتبط هستند، آسان است. متأسفانه، این می تواند شما را فقط در یک مجموعه از مهارت ها گیر کند و از پیشرفت و کسب زندگی خارج از کارتان جلوگیری کند.چیزهای مورد علاقه خود را پیدا کنید و ببینید آیا می توانید آن‌ها را به سرگرمی تبدیل کنید. رویدادهای نزدیک را جستجو کنید و چیزی را امتحان کنید، حتی اگر قبلاً آن را انجام ندادید. شما ممکن است سرگرمی مورد علاقه جدید خود را پیدا کنید.

برای استفاده از قانون جذب کتاب های جدید بخوانید

خواندن کتاب روشی است که ما افق های خود را گسترش می دهیم. مطالعه منظم کتاب‌های جدید را به یک نکته اختصاص دهید. در مورد موضوعات، مسائل و موضوعات مختلف مطالعه کنید و کتاب هایی در انواع ژانرهای مختلف بخوانید. به آرامی، اطلاعاتی را که در آن غرق شدید جذب می‌کنید و این شما را دارای جذابیت می‌کند.

کنجکاوی خود را ارضا کنید

کنجکاوی یک احساس طبیعی انسانی است و با این حال بسیاری از ما آن را سرکوب می کنیم. دفعه بعد که در مورد چیزی کنجکاو شدید، در مورد آن بپرسید یا آن را جستجو کنید. با کسب چیزی که برای شما کاملاً جدید است، خود را در جهان غرق کنید.

هر ماه یک مهارت جدید بیاموزید

اگر مهارت های شما هرگز تغییر نکند یا تکامل نیابد، بسیار کسل کننده می شوید. اگر فقط کارهای مشابه را بارها و بارها انجام دهید، چه چیز دیگری برای جذابیت وجود دارد؟ هر ماه، یادگیری چیزهای جدید را هدف خود قرار دهید. این می تواند چیزی به سادگی فهمیدن نحوه آشپزی به روشی جدید یا به پیچیدگی آموزش نواختن یک ساز باشد. حتی اگر در نهایت آن را حفظ نکنید، کمی تجربه برای صحبت در مورد آن خواهید داشت.

یاد بگیرید که چگونه یک داستان جذاب بگویید

شما می‌توانید جالب‌ترین تجربه‌های زندگی در جهان را داشته باشید. اما اگر داستان‌های یکنواخت و غیر جالب بگویید، این تجربیات دیگران را به خواب می‌برد. به همین دلیل است که باید یاد بگیرید که داستان های خوب و جذاب بگویید. به این ترتیب، حتی استانداردترین داستان های زندگی روزمره نیز می توانند جزئی از قانون جذب باشند و پر از جذابیت شوند.

نکته

چرا داستان سرایی اینقدر با فرهنگ بشری یکپارچه است؟ خب، روان‌شناسی نشان می‌دهد که انسان‌ها به طور طبیعی بیش از گزاره‌های تحلیلی، داستان‌ها را مشاهده می‌کنند و به آن‌ها توجه می‌کنند.

چگونه از قانون جذب برای یافتن عشق واقعی خود استفاده کنیم؟

قرار با یک شخص برای ایجاد رابطه اغلب استرس‌زا و حداقل ناخوشایند است. به‌ویژه با همه راه‌های تحقیرآمیز جدیدی که افراد برای کنار گذاشتن دیگران از آن استفاده می‌کنند، مانند تخریب یکدیگر. این تاکتیک‌های مضحک عملاً نشانه‌هایی از ناپختگی و شخصیت بی‌ملاحظه یک فرد را فریاد می‌زند.

نکته

خوشبختانه، راه بهتر و ایمن‌تری برای جذب همسر وجود دارد و به آن «قانون جذب» می‌گویند.

اکثر افرادی که تا به حال در مورد قانون جذب مطالعه کردند، برخی از قوانین آن را می دانند. این قانون معمولاً برای نشان دادن پول، شغل و موارد خاصی که شخص می خواهد داشته باشد استفاده می شود. اما همچنین می تواند با موفقیت برای به کسب عشق واقعی شما استفاده شود. استفاده از ترفندهای زیر برای به کار انداختن آن برای شما مفید است. در این‌جا نحوه استفاده از قانون جذب برای یافتن عشق واقعی خود بیان خواهد شد:

روی خودتان تمرکز کنید نه دیگران

یکی از سخت ترین کارهایی که هر زمان که احساس تنهایی می کنید این است که به احساس بدی که درون خود دارید فکر نکنید. اما این دقیقاً همان کاری است که باید انجام دهید تا تغییرات مثبتی را در زندگی خود ایجاد کنید که باید برای یافتن عشق واقعی ایجاد کنید. برای انجام این کار، قبل از اینکه قلبتان شکسته شود، باید به یاد بیاورید که در باطن  خود چه کسی بودید. چه سرگرمی هایی داشتید؟ موسیقی مورد علاقه شما چه بود؟ دوست داشتید در اوقات فراغت به کدام مکان ها بروید؟ فهرستی از همه آن‌ها تهیه کنید و دوباره به انجام آن‌ها برگردید.

برای استفاده از قانون جذب خاص باشید

زمانی که احساس بهتری نسبت به خودتان پیدا کردید، وقت آن است که فهرستی از همه چیزهایی که در یک شریک بالقوه به دنبال آن هستید تهیه کنید. به یاد داشته باشید که خاص باشید و چیزهایی را که واقعا برای شما مهم هستند، در نظر بگیرید. مانند صداقت آن‌ها، سرگرمی هایی که می خواهید با آن‌ها به اشتراک بگذارید، یا نوع شخصیتی که می خواهید آن‌ها داشته باشند. حتی می توانید ویژگی های فیزیکی خاصی را که فکر می کنید جذاب هستند، مانند رنگ چشم و قد را یادداشت کنید.

برای استفاده از قانون جذب موفقیت را تجسم کنید

پس از تهیه لیست خود، سعی کنید تصویری در ذهن خود ایجاد کنید که عشق واقعی شما چگونه به نظر می رسد و چگونه عمل می کند. تا جایی که می توانید احساسات خود را در این موضوع بکار ببرید. زیرا هر چه نسبت به آن ها احساس قوی تری داشته باشید، جذب آن ها به زندگی تان آسان تر خواهد بود. سپس، هر روز قبل از اینکه شب بخوابید، یک کار را انجام دهید. چه در زمان خواب و هر زمان دیگری از روز که مشغولیت ندارید، اجازه دهید ذهنتان به فکر در مورد آن‌ها بپردازد. همچنین به اینکه در نهایت با یکدیگر چگونه خواهد بود، فکر کنید.

خیال پردازی دور از قانون جذب است

یکی از اشتباهاتی که افراد در زمان قرار ملاقات مرتکب می شوند چیست؟ این است که با شخصی روبرو می شوند که فکر می کنند به طور بالقوه عشق واقعی آنهاست. بنابراین دیگر دنبال شخص دیگری نمی گردند. با این حال، جایی در پس ذهن خود، آن‌ها می دانند که همه چیز واقعاً درست نیست. اما آن‌ها همچنان ادامه می دهند زیرا واقعاً باور ندارند که می توانند بهترین رابطه را داشته باشند.

جاذبه جنسی و قانون جذب

همان طور که احتمالاً از نام آن حدس زده اید، جذابیت جنسی زمانی است که جذب شما نسبت به کسی مبتنی بر خواسته های جنسی باشد، این فرآیند معروف به هوس است. ظاهر شما هر دو جذابیت های ظاهری یکدیگر را دارد و ممکن است با یکدیگر رابطه جنسی خوبی داشته باشید، اما پیوند عاشقانه و عاطفی بین شما دو نفر وجود ندارد.

روابط با رضایت و بدون رضایت و ارتباط آن با قانون جذب

آیا این چیز بدی است؟ البته که نه. تا زمانی که بین شما رضایت وجود داشته باشد و شما یک رابطه جنسی ایمن داشته باشید، داشتن برخوردهای گاه به گاه و روابط جنسی بد نیست و می تواند تجربه شما را در روابط افزایش دهد. این فقط برای افرادی که رضایت همدیگر را ندارند خطرناک است.

منابع
وبسایت powerofpositivity

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا