عاداتی که زنان قوی هرگز در یک رابطه نباید تحمل کنند

زنان قوی دارای ویژگی های مختلفی هستند. آن ها می توانند بهترین تصمیمات را برای زندگی خودشان بگیرند. این زنان موفق می توانند در طول زندگی راه هایی را انتخاب کنند که مردان حتی در آن پا نمی گذارند. شما باید سعی کنید ارتباطات بیشتری با افراد مختلف برقرار کنید تا افراد مثبت را جذب کنید. موفقیت در هر زمینه ای خصوصاً برقراری ارتباط لازمه تلاش است. هر چه افراد در زندگی بیشتر تلاش کنند طبیعتاً زودتر به موفقیت خواهند رسید. بسیاری از افراد هستند که در زندگی موفق بوده اند.

آن ها به یک باره شکست خورده‌ اند و از این شکست ناامید شدند. در واقع آن ها راه خود را ادامه نداده اند.  این نامیدی باعث می شود در مسیر. زندگی دچار مشکلاتی شوند. از آن سمت هم افرادی هستند که از شکست های خود درس می گیرند. شکست در زندگی به معنای پایان کار نیست. سعی کنید مثبت اندیش باشید. در ادامه می خواهیم ببینیم که عاداتی که زنان قوی هرگز در یک رابطه نباید تحمل کنند، چگونه است.

احساس شادی و خوشبختی با جذب افراد و زنان قوی

برای ارتباط با روانشناس کلیک کنید ارتباط با روانشناس

در مقاله های قبل در ارتباط با این که شادی و خوشبختی چه تاثیری بر ذهنیت افراد دارد صحبت کردیم ما گفتیم که شادی و خوشبختی می تواند بر ذهنیت و جسم افراد تاثیرات بسیار زیادی داشته باشد. شادی انواع مختلفی دارد و واکنشی در بدن است که باعث ایجاد هورمون های خوب در بدن خواهد شد. هورمون ها در بدن به خصوص هورمون های شادی بسیار می تواند باعث موفقیت و پیشرفت شما شود. در ادامه می خواهیم بدانیم که چگونه بر شک خود غلبه کنیم و موفق شویم. در ادامه این مقاله که در وبسایت همکده به عنوان اولین و بزرگ ترین مرکز مشاوره تلفنی روان شناسی در ایران و ارائه دهنده خدمات مشاوره و روان شناسی نوشته شده است می خواهیم در ارتباط با عاداتی که زنان قوی هرگز در یک رابطه نباید تحمل کنند صحبت کنیم.

چند کاری که می توانید برای جذب زنان قوی انجام دهید

اگر می‌خواهید مثبت‌تر باشید، یکی از بهترین راه‌ها این است که خود را با جذب افراد مثبت احاطه کنید. این به اندازه کافی ساده به نظر می رسد. اما ابتدا باید افراد مثبت را جذب کنید. این برای برخی افراد آسان است، اما برای برخی دیگر سخت است. اگر به طور طبیعی فرد مثبتی نیستید، جذب افراد مثبت می تواند مشکل ساز باشد. خوشبختانه، کارهایی وجود دارد که می توانید برای جذب افراد مثبت انجام دهید. همه چیز به طرز فکر و نگرش شما بستگی دارد، و این تغییرات از بسیاری جهات برای شما مفید خواهد بود.

کارهایی که باید انجام دهید شامل قرار گیری خودتان و بررسی افکارتان است. زمانی که به انجام این کارها عادت کنید، به عادتی تبدیل می شوند که دیگر نیازی به تفکر به آن نخواهید داشت. هر چه بیشتر روی آن کار کنید برای شما طبیعی تر می شود.

مزایای احاطه خود با جذب افراد زنان قوی

گذراندن وقت خود با افراد مثبت از بسیاری جهات مفید است. این شما را مثبت‌تر می‌کند و به شما کمک می‌کند در زندگی‌تان کارهای بیشتری انجام دهید. راه های دیگری که اطراف خود با مثبت اندیشی می تواند برای شما مفید باشد عبارتند از:

  • داشتن تاثیر مثبت
  • شادی بیشتر را تجربه می کند
  • تصمیم گیری بهتر
  • جلوگیری از جو منفی راحت تر
  • موفقیت ها و دستاوردهای بیشتر
  • خاطرات خوشی که برای همیشه باقی خواهند ماند
  • احساس کلی بهتری از رفاه

چند راه برای جذب افراد و زنان قوی

قبل از رفتن به رویدادهای اجتماعی جملات تاکیدی مثبت بگویید. جملات تاکیدی مثبت می تواند به شما کمک کند در همه موارد مثبت اندیش باشید و ارتباط اجتماعی تفاوتی ندارد.

سپاسگزاری کنید

ایجاد قدردانی نسبت به چیزهایی که دارید و افرادی که در زندگی شما هستند بسیار تاثیرگذار است. وقتی مردم می بینند که شما خوشحال هستید و از طرز فکر سپاسگزار استفاده می کنند، جذب شما می شوند. به علاوه، اگر همیشه سپاسگزار باشید، نسبت به موقعیت ها و افراد جدید بازتر خواهید بود. تفکر شما چندان خودمحور نخواهد بود و فضایی برای روابط بیشتر با افراد و زنان قوی باقی می گذارد.

به رویدادهای اجتماعی که خارج از منطقه راحتی شما هستند بروید

برای ملاقات و جذب افراد و زنان قوی، باید خانه خود را ترک کنید. به دلیل اینکه روز بدی را پشت سر گذاشتید، برنامه ها را لغو نکنید یا از یک گردهمایی اجتناب نکنید. بیرون بروید و لذت ببرید، زیرا خلق و خوی شما را تقویت می کند و به شما فرصتی برای جذب مثبت می دهد. این بدان معنا نیست که شما باید بیرون بروید و مهمانی کنید. این صرفاً به معنای رفتن به رویدادهای اجتماعی است که جدید هستند و افراد مختلفی در آن‌ها حضور دارند.

ممکن است در ابتدا ناراحت کننده باشد. اما برای جذب افراد مثبت باید بیرون بروید و با افراد جدید ملاقات کنید. رویدادهایی را پیدا کنید که افراد دارای علایق مشترک را به خود جذب کنند و به یاد داشته باشید که از قبل جملات تاکیدی مثبت را تمرین کنید.

انعطاف پذیر باشید

وقتی بتوانید بدون ناراحتی با جریان زندگی حرکت کنید، افراد مثبت اندیش بیشتری را جذب خواهید کرد. با این حال، اگر واکنش منفی نشان دهید و در مورد یک تغییر غیرمنتظره عصبانی شوید، نتیجه معکوس خواهد داشت. زندگی پر از اتفاقات غیرمنتظره است، بنابراین مردم می خواهند در کنار کسانی باشند که آن را آسان تر می کنند. اگر بتوانید به راحتی با هر موقعیتی سازگار شوید، برای جذب افراد مثبت کار آسان تری خواهید داشت.

نکته

این بدان معنی است که شما باید از جر و بحث و عصبانیت در هنگام بروز تغییر اجتناب کنید. این همچنین به معنای ذهنیت باز برای ایده های جدید و تلاش برای روش های جدید است. انعطاف پذیری راهی مطمئن برای تصویرسازی جذب افراد و زنان قوی است.

از منفی نگری پرهیز کنید

شما نوع انرژی را جذب خواهید کرد. بنابراین، اگر انرژی منفی را بیرون می‌دهید، این همان چیزی است که در ازای آن دریافت خواهید کرد. شما افراد منفی را جذب خواهید کرد و در موقعیت های منفی قرار خواهید گرفت. با این حال، اگر بتوانید از منفی گرایی اجتناب کنید، می توانید آن مسیر را تغییر دهید.

عاداتی که زنان قوی هرگز در یک رابطه نباید تحمل کنند

آیا به زنان قوی که یک سری حرف های مزخرف را تحمل نمی کنند حسادت می کنید؟ زنان در یک رابطه همه جور چیزها را تحمل می کنند. وقتی زنان دور هم جمع می شوند و در مورد روابط گذشته خود صحبت می کنند، اغلب از همه چیزهایی که تحمل می کنند وحشت زده می شوند. خوشبختانه، کارشناسان روابط توانسته اند فهرستی از چیزهایی که زنان قوی هرگز نباید در یک رابطه تحمل کنند، تهیه کنند. برخی از این چیزها آنقدر عادی به نظر می رسند که بسیاری از زنان قوی متوجه نمی شوند که این چیزی است که نیازی به تحمل آن ندارند.

نکته

عنوان و موضوع امروز ما بر این تمرکز دارد که چگونه زنان قوی با ناملایمات در روابط کنار می آیند. با این حال، هیچ کس نباید با افرادی که به آن‌ها بی احترامی یا بدرفتاری می کنند – زن یا مرد – تحمل کند. بنابراین صرف نظر از جنسیت خود، به این ویژگی ها توجه داشته باشید و انتظار بهترین ها را برای خود داشته باشید. در این‌جا چند چیزی وجود دارد که زنان قوی هرگز نباید در یک رابطه تحمل کنند. “یک زن قوی زنی است که مصمم به انجام کاری است که دیگران مصمم هستند انجام ندهند.” – مارج پیرسی. زنانی که از خود دفاع می کنند، مردانی را که این رفتارها را از خود نشان می دهند، تحمل نمی کنند.

عدم دانش آشپزی در برخی زنان

هر چند وقت یکبار پختن شام برای همسرتان جذاب است. اما عدم مهارت آشپزی یک ویژگی دوست داشتنی نیست. با این حال زنان قوی هرگز نباید برای چند روز با کسی که نمی‌تواند غذا درست کند یا نمی‌داند چگونه به تنهایی خود را تحمل کند، تحمل کند.

زنان باید همراه شریک زندگی خود باشند. ندانستن نحوه آشپزی، در واقع، پایه هر چیزی برای هر بزرگسالی است.

عدم نظافت در خانه توسط مردان

زن در رابطه، خدمتکار و خانه دار نیست. اگر مردی لباس هایش را روی زمین بگذارد، حوله خیسش را روی سینک حمام بگذارد و جوراب‌هایش را روی زمین بیندازد، پس برای یک رابطه آماده نیست. زنان قوی هرگز نباید هر چیزی تحمل کنند

تبلیغات

عدم سازش توسط زنان قوی با افراد منفی

رکس تیلرسون یک بار گفت: “سازش بر سر رفتار اخلاقی یک گزینه نیست.” یک زن قوی همیشه باید رابطه ای داشته باشد که در آن سازش بهترین شکل اتمام اختلافات باشد. در واقع، هیچ زن قوی هرگز نباید رابطه با مردی را تحمل کند که نمی‌خواهد با آن شخص باشد. سازش یکی از ستون های اصلی یک رابطه جدی است. بنابراین نیازی به تحمل رابطه نیست.

توهین کلامی

زنان قوی ممکن است متوجه نشوند که در یک رابطه مورد آزار قرار می‌گیرند. زیرا ممکن است آزار جسمی نباشد. کارشناسان روابط موافق هستند که این یکی از مهمترین چیزهایی است که زنان قوی هرگز نباید در یک رابطه تحمل کنند. همه شرکای آن‌ها باید با احترام با آن‌ها صحبت کنند. زنان قوی هرگز نباید بپذیرند که در رابطه با آن‌ها مورد تحقیر، توهین یا تحقیر کلامی قرار گیرند.

از اهداف خود حمایت نمی کند

بودن در یک رابطه مانند داشتن یک سیستم پشتیبانی است. بر اساس تحقیقات دانشگاه بریگهام یانگ، “دوسوگرایی در یک رابطه – این احساس که یک شریک ممکن است با حمایت  او غیرقابل پیش بینی باشد – می تواند اثرات آرامی بر سلامت فرد داشته باشد.” یک زن قوی اهداف زیادی در زندگی خود خواهد داشت که می خواهد به آن‌ها دست یابد.

نکته

یک زن قوی باید شریکی داشته باشد که از این اهداف حمایت کند. اگر یک مرد در یک رابطه از اهداف یک زن قوی حمایت نمی کند، این یک علامت خطرناک است که این رابطه کارساز نخواهد بود. متخصصان روابط بر این عقیده هستند که زنان قوی هرگز نباید شریک غیرحمایت کننده را تحمل کند.

شریکی که به بچه ها کمک نمی کند

گاهی اوقات، قبل از اینکه یک زن قوی متوجه شود که رفتار غیرقابل قبولی را تحمل می کند، یک رابطه به ازدواج و فرزندان می رسد. زنان قوی هرگز نباید مردی را بپذیرند که به ادامه زندگی آن ها کمک نمی کند. نقش پدر و مادری باید یک وظیفه مشترک بین هر دو شریک باشد، و یک زن قوی هرگز نباید مردی را تحمل کند که سهم خود را از این نقش کم نکند.

مجادله زنان قوی با افراد غیر قابل اعتماد

یک زن قوی همیشه باید بتواند به شریک زندگی خود اعتماد کند. روابط بر اساس اعتماد و ارتباطات زنده می مانند. هیچ کس نباید احساس کند که نمی تواند به کسی که دوستش دارد اعتماد کند. پس هیچ زنی هرگز نباید تحمل کند که با کسی که قابل اعتماد نیست رابطه داشته باشد. او هرگز نباید مردی را تحمل کند که دروغ می گوید – در مورد خودش، زندگی اش، یا در مورد کاری که انجام می دهد یا با چه کسی است.

تا دیر نشده با یه مشاور متخصص صحبت کن
منابع
وبسایت powerofpositivity

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا